O firmie

35 lat doświadczenia w profesjonalnym budownictwie

O firmie

Nigdy nie wygrasz cenowo z konkurentem oferującym niższą cenę w zamian za obniżenie jakości robót. Zawsze znajdzie się ktoś tańszy.
Takich wykonawców będzie pojawiać się niestety coraz więcej.

Na szczęście, klientów lubujących się w fuszerkach i potyczkach z hochsztaplerami jest coraz mniej.
Ci właśnie klienci docenią Twoje doświadczenie, uczciwość oraz wiedzę.

Krzysztof Minichowski - Prezes Zarządu

Ponad 30 letnie doświadczenie w branży drogowej i ogólnobudowlanej pozwala nam w sposób zorganizowany i profesjonalny sprostać oczekiwaniom każdego klienta, zarówno prężnego inwestora pragnącego wybudować centrum handlowe - szukającego generalnego wykonawcy, jak i działkowicza pragnącego utwardzić żwirkiem dojście do altany.

Do każdego zadania oddelegowujemy wykwalifikowany pesonel techniczny.

Do budów o wysokim poziomie złożoności delegujemy specjalistów pełniących role kierowników projektów, którzy w zarządzaniu projektami posługują się najnowszymi systemami informatycznymi dającymi klientowi ciągły pogląd na postęp budowy.

Historia RYMIX-BIS

Powstała w 1986 r. firma RYMIX-BIS Krzysztof Minichowski S.C. od początku swojej działalności wyspecjalizowała się w budownictwie drogowym i kanalizacyjnym.
Pierwsze roboty drogowe pozyskiwane głównie w drodze przetargów zamówień publicznych zostawały rozszerzone o kompleksowe wykonawstwo inwestycji budowlanych.

W 2002 r. nastąpiło formalne połączenie firm POL-KRUSZ S.A. oraz RYMIX-BIS K. Minichowski SJ., wskutek czego potencjał obu firm został optymalnie wykorzystany, a zdobyte know-how wdrożone do wykonawstwa budowlanego.

Do chwili obecnej firma działa z sukcesem na rynku zamówień publicznych, deweloperów oraz drobnych inwestorów prywatnych.

Miejsce działalności

 • Kompleksowa realizacja inwestycji drogowych i ogólnobudowlanych - cała Polska, głównie Warszawa i okolice.
 • Roboty drogowe, naprawa, konserwacja i utrzymanie dróg - Warszawa i okolice.
 • Organizacja ruchu drogowego - Warszawa i okolice.
 • Budowa placów zabaw - cała Polska, kraje Europy Zachodniej i Południowej.
 • Budowa boisk - cała Polska, kraje Europy Zachodniej i Południowej.
 • Budowa/rewitalizacja/rewaloryzacja parków, terenów rekreacyjnych, w tym obiektów zabytkowych - cała Polska.
 • Projekty, koncepcje projektowe placów zabaw, boisk i terenów rekreacyjnych - cała Polska.
 • Projekty architektoniczne - cała Polska.
Efektywność
 • Corocznie realizujemy kilkadziesiąt różnorodnych inwestycji budowlanych, co na przestrzeni wielu lat działalności pozwoliło nam uzyskać ogromne doświadczenie zawodowe.
 • Posiłkujemy się informatycznymi metodami zarządzania projektami budowlanymi obejmującymi każdy etap realizacji prac.
 • Optymalizujemy koszty realizacji robót poprzez racjonalne zarządzanie zasobami oddelegowanymi do realizacji każdego zadania.
 • Działania operacyjne opieramy na wysokich standardach etycznych, pozwalających oferować klientom rozwiązania dla nich najkorzystniejsze pod kątem ekonomicznym i użytkowym.

Usługi konsultacyjne

Doradztwo techniczne

Doradzimy Ci jak zaprojektować lub wykonać dany element budowlany.

Jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy będą w stanie wesprzeć Cię merytorycznie, jeśli napotkasz problemy związane z wykonawstwem innej firmy lub usterką eksploatacyjną.

 

Przygotowanie produkcji i harmonogramowanie robót

Każdy rodzaj prac wymaga wcześniejszego zaplanowania.

Jeśli jesteś na etapie przygotowania inwestycji lub napotkałeś trudności techniczne lub organizacyjne, to jest właściwy moment na skonsultowanie swoich pomysłów i obaw z naszym specjalistą.

 

Wsparcie realizacyjne

Jeśli zarządzasz inwestycją, przy realizacji której napotkałeś problemy formalne lub realizacyjne, wskutek czego budowa utknęła w martwym punkcie, prawdopodobnie jesteś we właściwym miejscu.

Czekamy na Twój kontakt.

KLIENCI O NAS

... Roboty zostały wykonane w sposób należyty, zgodnie z warunkami umownymi, zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone

- Grzegorz Kuca - Burmistrz Dzielnicy Białołęka M.St. Warszawy

... Wyżej wymienione roboty zostały wykonane w sposób należyty, w terminie zgodnym z umową. Należy nadmienić, iż wszystkie prace wykonywane były w bardzo trudnych warunkach, w zwartej zabudowie miejskiej, na czynnym obiekcie, z koniecznością utrzymania komunikacji w ruchu kołowym oraz pieszym. Spółka dysponowała wykwalifikowaną i zorganizowaną kadrą kierowniczą oraz dobrze rozwiniętą bazą sprzętu.

- Paweł Michalec -  Burmistrz Dzielnicy Żoliborz M.St. Warszawy

... Firma "RYMIX-BIS S.A." wykonała powierzone prace zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i wiedzy technicznej, dokumentacją projektową oraz w wyznaczonym terminie, a prace zostały odebrane bez zastrzeżeń. Współpraca przy realizacji inwestycji przebiegła sprawnie, dzięki czemu możemy polecić firmę "RYMIX-BIS S.A." jako wiarygodnego i rzetelnego wykonawcę.

Jakub Dziedzic - Prezes Zarządu, Piotr Pogłód - Wiceprezes Zarządu - RADIUS PROJEKT BUDOWA SP. Z O.O. Sp. K.

Prace zostały wykonane zgodnie z umową, zasadami sztuki budowlanej i wiedzy technicznej w ustalonym terminie i odebrane bez zastrzeżeń. Udzielam poświadczenia firmie RYMIX-BIS S.A.

Marcin Stańczyk - Site Manager - HB Reavis Contruction Sp. z o.o.

Prace zostały wykonane zgodnie z umową, zasadami sztuki budowlanej i wiedzy technicznej w ustalonym terminie i odebrane bez zastrzeżeń. Udzielam poświadczenia firmie RYMIX-BIS S.A.

Michał Wyskok - kierownik kontraktu - BUDIMEX S.A.

Poszukujesz partnera do współpracy lub  wspólnego udziału w przetargu?

Możesz być przekonany, że każda przemyślana i rozsądna propozycja współpracy spotka się z naszą uwagą i zainteresowaniem.

Wyjdziemy naprzeciw każdej atrakcyjnej inicjatywie, angażując w nią niezbędny potencjał.

Jesteś uczciwym profesjonalistą i poszukujesz zleceń jako podwykonawca?

Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż wykonawczych.

Jeśli sądzisz, że możemy wspólnie wykorzystać potencjał tkwiący w Twojej firmie oraz naszej specjalizacji, np. poprzez ograniczenie przestojów związanych z sezonowością robót oraz wspólną realizację przedsięwzięć wymagających większego potencjału, wspaniałym pomysłem byłoby nawiązanie długoterminowej współpracy.

 

Żaden projekt nie jest dla nas za duży lub zbyt mały

Zaprojektujemy i zrealizujemy każdy rodzaj inwestycji budowlanej.

Naszymi największymi atutami są nasza kadra, doświadczenie i potencjał ekonomiczny.

Przez 35 lat z sukcesem kończyliśmy każdą rozpoczętą budowę. Na większości z nich pokaźna ilość elementów została przeprojektowana w taki sposób, by w niezakłócony sposób służyła celowi, dla jakiego została zaprojektowana.

Przekonaj się w jaki sposób możemy wspólnie wykorzystać nasze doświadczenie.